ПоддержатьУкраїнська

Батько маленького Єгора Твердохліба, який став жертвою викрадення у Кропивницькому, вимагає справедливого суду

StopCor
StopCor

StopCor

Батько маленького Єгора Твердохліба, який став жертвою викрадення у Кропивницькому, вимагає справедливого суду

Корупція та підкупність у правоохоронних органах та судах вкотре спричиняє резонанс у ЗМІ. Цього разу йдеться про саботаж розслідування справи про викрадення дитини у Кропивницькому, а також щодо зриву судового засідання з імовірними намірами повторити злочин, використовуючи обставини. Про це говорили 13 жовтня у пресцентрі «СтопКор» під час пресконференції на тему: «Хто замінував суд? Нові подробиці справи про викрадення дитини».

https://youtu.be/CtDJTG_UxUY

Зокрема, 9 жовтня в розпал чергового судового засідання у справі про викрадення дитини, неочікувано повідомили про нібито замінування будівлі суду, а засідання знову перенесли. Батька хлопчика Андрія Твердохліба намагаються звинуватити у цьому псевдозамінуванні. За його інформацією, правоохоронці готуються до проведення обшуків, під час яких, «під шумок», малолітнього Єгора Твердохліба можуть повторно викрасти.

Вже вдруге суд переносять з надуманих причин. 24 вересня після кількох годин очікування судді навіть не покликали Єгора для допиту.

В результаті розгляд справи перенесли на 16 жовтня. Пан Андрій сподівається, що цього разу рішення Феміди буде справедливим.

«Моя головна мета – це добитись справедливого рішення суду та зробити так, щоб була підписана мирова угода», – наголошує він.

 Андрій Твердохліб - батько хлопчика Фото: скріншот

Твердохліб також вимагає чесного розслідування у справі про викрадення його сина, адже наявні усі докази злочину – в тому числі фото та відео. Крім того, маленький Єгор отримав серйозну психологічну травму. Дитина тривалий час займалась із фахівцями, щоб побороти наслідки того страшного дня, коли його матір найняла озброєних людей, які при ньому перезаряджали зброю. Хлопчик 12 годин провів у машині, не маючи змоги вийти. В туалет ходив у баночку.

«Було заблоковано повністю розслідування цієї справи правоохоронними органами. Дійшло навіть до того, що вчительку, яку скручували на уроці перед 30 дітьми, одного разу поліція запросила на очну ставку. Вона з’явилась, ніхто більше не з’явився з тієї сторони і більше жодних не було дій. Навіть закрили кримінальну справу. Відповідно, ми відновили кримінальну справу через суд. Це каже про величезну корумпованість і домовленість Кропивницького ГУНП, я так думаю, його керівника Романа Козьякова з бандою з Одеси, яка вчинила озброєне викрадення – є дуже багато матеріалу з фото і так далі. Справу намагаються закрити, жодних слідчих дій не ведеться».

Андрій впевнений: справа рано чи пізно дійде до Європейського суду, і тоді вже можна буде судити – чи захистила держава дитину після ганебного викрадення просто зі школи, чи ні. Він ще раз наголосив, що вимагає справедливого розслідування.

«Я хочу сказати, що багато людей стежать за цією подією. Одні хочуть справедливості, які і я. А інші дивляться: це пройде чи не пройде? Для того, щоб усе повторити. Тому що увірватись до школи – це просто нонсенс, якому потрібно дати правову оцінку. І саме на цьому суді й повинна була даватись правова оцінка, але під час слухань і відбулося «замінування», – наголосив він.

На думку потерпілого від корупції у правоохоронних органах та учасника іншої гучної справи Дмитра Павліченка, мати-викрадачка перебуває поза межами закону та становить потенційну загрозу для дитини.

 Дмитро Павліченко Фото: СтопКор

«У вас дійсно ситуація дуже небезпечна, якщо жінка залучає такі сили з метою викрадення дитини. Вона перебуває поза межами закону, тому, я так розумію не було рішення суду, і таким чином це дійсно злочин, і потрібно притягати», – наголосив він під час пресконференції.

Правозахисники обурені ситуацією, що складається навколо справи про викрадення дитини. ГО «Стоп корупції» заявляє про наміри публічно презентувати свої звернення до правоохоронних органів, СБУ, Ювенальної поліції та кіберполіції з цього приводу.

Другие новости