ПоддержатьУкраїнська

“Будешь кушать в хороших ресторанах, а не жрать мивину в общаге” – обіцянки і погрози посадовця МВС Варченка до студентки КПІ

StopCor
StopCor

StopCor

“Будешь кушать в хороших ресторанах, а не жрать мивину в общаге” – обіцянки і погрози посадовця МВС Варченка до студентки КПІ

Заступника начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександра Варченка звинуватили в домаганнях до студентки КПІ Наталі Бурейко, з якою той нібито познайомився в додатку для знайомств Tinder. Про це стало відомо з її допису у Facebook з проханням про допомогу.

Заступник начальника відділу Департаменту захисту економіки Національної поліції України Олександр Варченко втрапив у сексуальний скандал: київська студентка Наталя Бурейко звинуватила його у домаганнях та погрозах. За словами посадовця, він став жертвою "інформаційної атаки".

 Фото: Facebbok Наталя Бурейко

Так, 7 листопада Бурейко опублікувала у Facebook пост, в якому розповіла про нібито домагання та погрози з боку посадовця, з яким познайомилася в месенджері Tinder. Дівчина заявила, що змушена звернутися за допомогою.

"В останні тижні моє життя перетворилося на пекло. Все це якийсь сюрреалізм і нагадує чи то невдалий розіграш, чи то фільм жахів. Все почалося з рандомного свайпа в Tinder і ненав'язливого спілкування вечорами. Так я познайомилася з ним, з Олександром. Спершу він здавався галантним чоловіком та джентельменом, обсипав компліментами і надсилав листівки, хвалився своїми зв'язками і становищем у суспільстві", – зазначила вона.

"Потім почав нав'язливо і агресивно наполягати на зближенні, за яке обіцяв мене "озолотити". Після того як я відмовилася і дала зрозуміти, що подальше спілкування небажане, Олександр почав писати образи і погрожувати мені розправою, писати, що я його власність, що я ніхто, що він може робити зі мною все, що дістане мене скрізь. Все б це було схоже на погрози в інтернеті від ображеної людини, але вони не припинилися", – продовжила Наталія.

За її словами, надалі він дізнався про неї все, включаючи адреси її близьких та контактні номери телефонів. Надалі він нібито почав писати їй СМС і погрожувати фізичною розправою.

"А вчора мені прислали квіти і відрубані птичі лапи. Олександр написав, що це він", – зазначила дівчина.

Як розповіла Наталя, їй почали надходити повідомлення з незнайомих номерів у Viber та Telegram. Всі ці номери вона блокувала, і загрози нібито почали надходити вже її родичам та знайомим.

Свою публікацію дівчина супроводжувала скріншотами листування й фотографією "подарунка" з курячими лапами.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=317453332173760&id=100017272863865

За словами Наталії, їй вже прийшли погрози з вимогою видалити публікацію.

Водночас, у ніч на 8 листопада Олександр Варченко відреагував на пост дівчини, написавши, що він та його родина піддалися "жахливій інформаційній атаці".

"Я, Олександр Варченко ніколи не був знайомий і не вів жодних листувань в жодних месенджерах з Наталією Бурейко. Не виключаю, що хакерами був створений аккаунт з використанням моїх фотографій і з нього велось це провокаційне листування з Наталією Бурейко", – зазначив він.

Посадовець не виключає, що провокація пов'язана з тим, що його цивільна дружина, Ольга Варченко обіймає посаду першого заступника Голови Держбюро розслідувань.

"Про провокації і брудні медійні атаки вона заявляла публічно буквально нещодавно. Підозрюю, що це лише початок", – зазначив він, проявивши готовність дати вичерпні покази правоохоронним органам.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2203296273329390&id=100009471152349

Читайте також: "Інтим на відстані – у Харкові викрили нелегальну онлайн “порностудію” (ВІДЕО)".

Другие новости