ПоддержатьУкраїнська

Українці в китайському місті Ухань екстрено звернулися за допомогою через коронавірус

StopCor
StopCor

StopCor

Українці в китайському місті Ухань екстрено звернулися за допомогою через коронавірус

Українці у заблокованому китайському місті Ухань звернулися із заявою, в якій просять українську владу про допомогу. Молоді люди опублікували відео і розповіли, що обіцяна владою України евакуація знову відкладена.

Українці з Китаю звернулися із заявою, в якій просять українську владу про евакуацію. Відео опубліковано телеграм-каналом "Український Діалог".

На відео молоді люди розповідають, що евакуація з Китаю постійно відкладається і скаржаться на те, що батьківщина про них забула. Гуртожиток, в якому вони проживають два останні тижні, закрито на карантин. Українців випускають на вулицю тільки в супермаркет за продуктами. При цьому всі необхідні для евакуації в Україну документи вони підписали: молоді люди погодилися на 14 днів карантину в Україні після прильоту в країну.

Українці на відео зізнаються, що ситуація з продовольством в Ухані залишається дуже важкою: магазини працюють з великими перебоями, фрукти й овочі купити в них дуже проблематично.

Українці закликають владу країни визволити їх з Китаю і відправити на батьківщину. Журналісти зазначають, що впродовж кількох останніх тижнів у Китаї фіксується спалах епідемії коронавірусу, який активно поширюється провінціями країни.

Другие новости