ПідтриматиРусский

Чергова перемога: Україна завоювала п'ять "золотих" медалей у плаванні на Паралімпіаді

Володимир Садиков

Редактор стрічки новин

Чергова перемога: Україна завоювала п'ять 'золотих' медалей у плаванні на Паралімпіаді

У суботу 28 серпня українські спортсмени завоювали п'ять "золотих" медалей у плаванні на Паралімпіаді-2020 в Токіо. Загально їх кількість досягла дев'яти.

Максим Кріпак Фото: Getty Images

Про це повідомляє пресслужба Паралімпіади.

Так, Єлизавета Мерешко перемогла в запливі на 100 м брасом (клас - SB5). Крім того, Денис Дубров посів перше місце в індивідуальній комплексній гонці на 200 метрів (клас SM8). У запливі на 100 м на спині (клас S11) переміг 17-річний Михайло Сербін, друге місце в цій гонці також зайняв українець Віктор Смирнов.

Також раніше 28 серпня, володарем золотої медалі став Євген Богодайко на дистанції 100 метрів брасом (клас - S6).

У командному заліку Україна піднялася на п'яте місце: дев'ять "золотих", 17 "срібних" і 9 "бронзових" медалей.

Нагадаємо:

• Третій день Паралімпіади у Токіо розпочався із перемог для України. Повністю незряча Юлія Павленко стрибала у довжину та здобула "бронзу". Владислав Білий виграв "срібло" у змаганнях із метання списа.
  • На Паралімпіаді в Токіо українська плавчиня Анна Стеценко завоювала "золото" у плаванні на 400 метрів вільним стилем. Це третє "золото" в арсеналі України на Паралімпіаді в Токіо.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, спортсменка Єлизавета Мерешко принесла країні перше "золото" під час запливу на дистанцію 50 метрів вільним стилем.