Євро-2020: Як Італія стала чемпіоном Європи

StopCor
StopCor

StopCor

11 липня відбувся фінал Євро-2020, на якому зустрілися збірні команди Англії та Італії. Команда італійців стала чемпіоном Європи після серії пенальті з рахунком 3:2, передає УНІАН.

Основний час матчу та овертайм завершилися внічию - 1:1. А в серії пенальті точнішими були італійці - 3:2.

Англійська збірна вийшла вперед вже на 2-й хвилині матчу - в першій же контратаці. Кіран Тріпп'єр подав з правого флангу, Люк Шоу підключився з протилежного флангу і метрів з шести в дотик направив м'яч у сітку.

Італія зрівняла рахунок на 67-й хвилині після кутового. Спершу Джордан Пікфорд перевів м'яч в штангу після удару Марко Верратті головою, але Леонардо Бонуччі встиг зіграти на добиванні.

У серії пенальті у Італії не забили Андреа Белотті і Жоржиньо, а у Англії - Маркус Рашфорд, Джейдон Санчо і Букайо Сака. Воротар італійської збірної Джанлуїджі Доннарумма відбив два удари.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, королева Великобританії Єлизавета II звернулася до збірної Англії напередодні матчу фіналу чемпіонату Європи - 2020 зі збірною Італії.