Нідерланди розгромили Польщу у матчі Ліги націй

Нідерланди продовжують впевнено перемагати у Лізі націй

Артем Некрасов

Журналіст, редактор

Польща Нідерланди

Вчора, 22 вересня, у рамках турніру "Ліга націй УЄФА" команда Нідерланди розгромила Польщу з рахунком 2:0.

Про це стало відомо з трансляції матчу.

Матч розпочався неприємно для команди з Нідерландів: Копмайнерс на другій хвилині матчу травмувався та змушений був у супроводі лікарів покинути поле. Водночас це не завадило команді продовжити впевнену гру.

На 15-й хвилині голландцям вдалося відкрити рахунок через помилки поляків в обороні. Вже у другому таймі Нідерланди закріпили своє домінування та забили ще один гол.

Власне, матч закінчився з рахунком 2:0 на користь Нідерландів. Команда продовжує залишатися кращою у своїй групі і тільки у Бельгії є шанс хоч трохи її посунути, але для цього їм доведеться забити багато голів.

Нагадаємо, президент УАФ Андрій Павелко заявив, що росія не зможе взяти участь у наступній континентальній першості з футболу. УЄФА вирішила відсторонити збірну рф від жеребкування відбіркового турніру Євро-2024.

Більше актуальних новин про війну в Україні читайте у нашому Telegram-каналі.