ПідтриматиРусский

Півфінал Євро-2022 з футзалу: Україна програла Росії

Володимир Садиков

Редактор стрічки новин

У п'ятницю 4 лютого відбувся півфінал Євро-2022 з футзалу. Українська збірна з програла росіянам з рахунком 3:2. Матч пройшов в Амстердамі на "Ziggo Arena".

Україна драматично програла Росії у півфіналі чемпіонату Європи з футзалу Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Так, на початку гри Україна пропустила два швидких м'ячі, але до кінця першого тайму змогла відіграти один гол – 2:1. Про це стало відомо з трансляції гри на "Суспільне".

Рівно в середині другого тайму збірна РФ змогла забити третій гол – ударом через себе.

Згодом Україна змогла забити ще один м’яч – 3:2, а також мала шанс зрівняти рахунок – за хвилину до кінця матчу не реалізували пенальті.

Зазначимо, що Україна вперше за 17 років вийшла у півфінал футзального Євро. Українські футболісти посіли друге місце в групі завдяки розгрому сербів, а у чвертьфіналі вибили Казахстан. Переможець цієї пари у фіналі зіграє з сильнішим в дуелі Іспанії та Португалії.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, до Дня солідарності азербайджанців усього світу Рада азербайджанців України та "Зе! Молодіжка" спільно організували турнір з міні-футболу за участю представників меншин, які проживають в Україні.