ПідтриматиРусский

Які команди гратимуть в 1/8 фіналу ЧС-2022 з футболу

Німеччина вилетіла з ЧС-2022, натомість вперше за 36 років до 1/8 фіналу пройшла збірна Польщі

Уляна Гаврилюк

Журналіст, редактор

емблема ЧС-2022

2 грудня відбулися останні матчі групового етапу чемпіонату світу з футболу. Результат передбачити не змогли навіть букмекери.

Німецька збірна "Бундестім" вдруге поспіль повторює власний антирекорд на світовій першості. До 2018 року єдиним турніром, на якому німці стартували на Мундіалі й вилітали з нього за підсумком першого раунду, був розіграш 1938 року.

Натомість, команда Польщі подолала груповий етап вперше за 36 років.

Відтак, до 1/8 фіналу ЧС-2022, крім Бразилії та Португалії, які забезпечили собі місця в 1/8 фіналу за результатами перших двох турів, до наступного етапу пройшли Швейцарія, що в бойовому матчі перемогла Сербію, та Південна Корея, яка вирвала перемогу в Португалії на останніх хвилинах матчу.

Також боротьбу за чемпіонство продовжують збірні Нідерландів, Сенегалу, Англії, США, Аргентини, Франції, Австралії, Японії, Іспанії, Марокко та Хорватії.

До слова, крім Німеччини несподівано чемпіонат світу із футболу покидає команда Бельгії. У групі F бельгійці не змогли здолати Хорватію та вилетіли з чемпіонату, посівши третє місце у квартеті. Матч завершився з рахунком 0:0. Хорватія з п'ятьма очками з другого місця вийшла у 1/8 фіналу.

Нагадаємо, матчі 1/8 фіналу відбудуться 3-6 грудня. 9 та 10 грудня відбудуться чвертьфінали, 13 та 14 грудня – півфінали, 17 грудня – матч за третє місце, а 18 грудня – фінал чемпіонату.

До слова, сам чемпіонат проходить із скандалами. Так, нещодавно, представники ФІФА відібрали в іспанських вболівальників прапор "Азова". Інцидент трапився під час матчу між збірними Німеччини та Іспанії.Вболівальники на трибунах розгорнули величезний прапор України з символікою полку "Азов". Але через кілька хвилин біля них з’явилися представники ФІФА та вилучили прапор.

Протистояння ЗСУ з ворогом, взяття окупантів у полон, захоплення цінних трофеїв - підписуйтесь на канал "СтопКор News" та дивіться ще більше вражаючих та яскравих відео!