Україна виборола одинадцяте «золото» на Паралімпійських іграх

Алла Мартин
Алла Мартин

Журналістка, редакторка

Чергову золоту медаль для України виборола на Паралімпіаді у Токіо харків’янка Марина Литовченко.

Харків’янка Марина Литовченко здобула перше місце на Паралімпіаді

Про це 30 серпня повідомила пресслужба  Паралімпіади у твіттері.

Марина Литовченко виборола першість у настільному тенісі. Це вже одинадцята золота медаль України. Віктор Дідух у цьому ж виді спорту серед чоловіків завоював «срібло».

Друге місце на Паралімпіаді здобув також Андрій Дорошенко у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, а Ірина Щетник — «бронзу».

Нагадаємо:

• У суботу 28 серпня українські спортсмени завоювали п'ять «золотих» медалей у плаванні на Паралімпіаді-2020 в Токіо.
  • На Паралімпіаді в Токіо українська плавчиня Анна Стеценко завоювала «золото» у плаванні на 400 метрів вільним стилем.
  • Третій день Паралімпіади у Токіо розпочався із перемог для України. Повністю незряча Юлія Павленко стрибала у довжину та здобула «бронзу». Владислав Білий виграв «срібло» у змаганнях із метання списа.
  • Єлизавета Мерешко принесла країні перше «золото» під час запливу на дистанцію 50 метрів вільним стилем.