ПоддержатьУкраїнська

Квартири в Луганську і Донецьку продовжують катастрофічно дешевшати – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Квартири в Луганську і Донецьку продовжують катастрофічно дешевшати – ЗМІ

Люди на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей не хочуть продавати своє чесно нажите житло за безцінь, тому ринок нерухомості в ОРДЛО просто зупинився.

Ватажки терористів вимагають від населення проводити реєстрацію угод купівлі-продажу нерухомості за своїми "законами", що категорично не до вподоби власникам квартир, передає "Діалог.UA".

Нагадаємо, з початку 2017 року, згідно з розпорядженням ватажка терористів Олександра Захарченко, з усіма угодами з купівлі-продажу житла і встановлення права власності на нього будуть видаватися на бланках "молодих республік". Люди не довіряють цим папірцям, ціна яких не перевищує ціну паперу, на якому вони надруковані та просто припиняють будь-які угоди з нерухомості.

Варто відзначити, що подібне оформлення дуже не до вподоби навіть затятим прихильникам "русского мира". "ДНР" не довіряють вже навіть "свої". Хоча офіційної статистики по ринку житла немає, ріелтори на окупованих територіях стверджують, що за перші місяці поточного року рівень продажів житла скоротився на 20-25% в порівнянні з тими ж показниками й періодом минулого 2016 року.

Квартири в Луганську і Донецьку продовжують катастрофічно дешевшати – ЗМІ

Зараз знецінене житло купують в Донецьку і Луганську далекоглядні мешканці довколишніх селищ, які зібрали трохи грошей і тепер змогли собі дозволити квартиру, про яку раніше і мріяти не могли. Як стверджують нові власники житла в Донецьку: "Ми зараз можемо собі це дозволити. Це вигідно. Коли сюди прийде Україна, ціни знову злетять до космічних".

Окрема група покупців - розбагатілі на війні бойовики й росіяни, які скуповують у даний момент елітне житло. За прогнозами аналітиків, до кінця 2017 ціни на житло все ще будуть продовжувати своє падіння. Як повідомлялося раніше, стало відомо, як була вирішена проблема з електроенергією на ДФС.

Другие новости