ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" розслідує справу про ймовірну трансплантацію людських органів

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' розслідує справу про ймовірну трансплантацію людських органів

Активісти "Стоп корупції" взялись за розслідування справи про імовірне вбивство з боку лікарів з метою трансплантації органів.

Подробиці справи повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"До нас звернулась Ірина Мамотько, жінка, яка півтора року тому втратила сина. Хлопець потрапив до київської міської лікарні швидкої допомоги. Поки лікарі начебто боролись за життя, парубку ввели смертельну дозу ліків, які застосовують у ветеринарній медицині, упевнена мати. Окрім того, до пацієнта із незрозумілих причин навідувались представники приватної клініки, яких ані батьки, ані родичі хлопця не викликали і їхні послуги не оплачували.

https://youtu.be/u07BBN6WSk8

У департаменті охорони здоров'я столиці відреагували на звернення жінки та навіть зібрали комісію для з'ясування усіх обставин справи, але, завбачивши камеру "СтопКору", члени комісії, схоже, злякались розголосу та згорнули роботу.

Пізніше, під час другого засідання, ми отримали підтвердження тому, що до парубка дійсно приходили медики з приватної клініки. Цей факт визнали та підтвердили лікарі з київської міської лікарні швидкої допомоги. Нібито вони брали у хлопця аналізи на дослідження і проводили забір матеріалу на прохання знайомих пацієнта.

Мати Ірина Мамотько неодноразово зверталась до правоохоронних органів, у Деснянському ГУ Нацполіції жінку ігнорують, а у справі поміняли уже третього слідчого", – розповів деталі журналіст "СтопКору" Сергій Медяник. Команда "Стоп корупції" має намір з'ясувати усі обставини справи та допомогти жінці знайти правду.

Другие новости