ПоддержатьУкраїнська

Соратник Насірова Юрій Шеремет подав у відставку

StopCor
StopCor

StopCor

Соратник Насірова Юрій Шеремет подав у відставку

7 березня голова управління внутрішньої безпеки ДФС Юрій Шеремет подав у відставку. Про це він раніше попереджав у соцмережі.

Новину передає "Преса України".

Дані дії Шеремет вчинив у зв'язку з обранням відстороненому главі ДФС Роману Насірову запобіжного заходу. Оскільки антикорупційна прокуратура звинувачувала його у тому, що він може допомагати Насірову впливати на співробітників ДФС, що унеможливлювало б об'єктивність слідства.

"Я знайомий з ним зі школи і якщо він буде на волі – зможе зі мною спілкуватись і через мене впливати на працівників ДФС, що унеможливлює об'єктивність слідства. Щоб уникнути такого ризику – публічно даю слово державному обвинувачу зранку звільнитись з посади керівника внутрішньої безпеки ДФС України", – написав він.

Також Шеремет зазначив, що він виступає виключно за забезпечення об'єктивності слідства та встановлення істини у справі Насірова.

Нагадаємо, Солом'янський районний суд Києва ухвалив рішення заарештувати Романа Насірова на два місяці, а також виставив суму застави у розмірі 100 мільйонів гривень. У свою чергу Насіров заявив, що буде звертатися у Європейський суд з прав людини.

Другие новости