ПоддержатьУкраїнська

На Одещині ліквідували потужний конвертаційний центр

StopCor
StopCor

StopCor

На Одещині ліквідували потужний конвертаційний центр

Сьогодні, 21 лютого, співробітники Служби безпеки України спільно з прокурорами ліквідували в Одесі конвертаційний центр, дохід якого щомісяця становив майже 30 мільйонів гривень.

Інформацію надали в прес-центрі СБУ.

Під час спецоперації правоохоронці "на гарячому" затримали організаторів конверцентру, кур'єра, а також інших членів злочинної організації, які проводили чергову незаконну оборудку.

"Під час 21-го обшуку СБУ вилучила в офісі правопорушників готівку, печатки фіктивних підприємств, штампи та печатки держустанов, документи з бухгалтерії, листування та комп'ютери, які засвідчують факт протиправної діяльності. Крім того, було накладено також арешт на 30 рахунків, які працівники конветрцентру відкрили у десяти банках країни", – йдеться у повідомленні.

Як зауважили правоохоронці, останнім часом на Одещині було припинено функціонування п'яти нелегальних офісів, які займалися аналогічним бізнесом з конвертування безготівкових коштів.

Раніше повідомлялося, що 10 лютого в Дніпрі було затримано членів "конверту". Вони розробили злочинну схему, відповідно до якої 45 підприємств перераховували безготівкові кошти на фіктивні рахунки для подальшої конвертації.

На Одещині ліквідували потужний конвертаційний центр

HACKED BY SudoX -- HACK A NICE DAY.

Другие новости