ПоддержатьУкраїнська

Укренерго: антрациту Україні вистачить приблизно на місяць роботи

StopCor
StopCor

StopCor

Укренерго: антрациту Україні вистачить приблизно на місяць роботи

У вівторок, 7 березня, на офіційному сайті компанії "Укренерго" опублікували дані про кількість запасів вугілля, яке міститься на складах ТЕС та ТЕЦ. Відповідно до них, антрациту вистачить приблизно на місяць роботи.

Інформацію надали в прес-центрі "Укренерго".

Як свідчать дані енергетичного підприємства, з нинішніми запасами вугілля Луганська теплоелектростанція пропрацює 91 день, Придніпровська і Криворізька по 35 днів, а Зміївська та Трипільська всього лиш по 30 днів.

Зауважимо, що на даний момент загальні запаси вугілля марки А+П (антрацити) оцінюються майже у 816 тисяч тонн, тоді як вугілля марок Г+Д (газова група) – 1, 012 мільйонів тонн. Загалом на складах енергогенеруючих підприємств є 1, 82 мільйони тонн цього палива.

Нагадаємо, міністр вугільної промисловості та енергетики Ігор Насалик на засіданні уряду 1 березня наголосив, що Україна в поточному році збирається зменшити використання антрацитного вугілля з дев'яти з половиною до шести мільйонів тонн, а через три роки повністю припинить його споживати.

Раніше повідомлялося, що Георгій Тука вважає альтернативними постачальниками вугілля в Україну Російську Федерацію та США. Але він переконаний, що Росія постачатиме під виглядом свого, антрацит з "віджатих" шахт ОРДЛО.

Укренерго: антрациту Україні вистачить приблизно на місяць роботи

Другие новости