ПоддержатьУкраїнська

Журналіст показав розкішний маєток радника президента України

StopCor
StopCor

StopCor

Журналіст показав розкішний маєток радника президента України

Журналіст Максим Опанасенко зняв на камеру завершений вигляд маєтку радника президента України "агробарона" Юрія Косюка. Він знаходиться поблизу Феофанії.

Новину повідомляє "Преса України".

"Агробарон Косюк добудував свій Версаль. Ми були в шоці у 2015-му, коли він почав зводити його на території археологічної пам'ятки впритул до парку Феофанія. Вже все готове і я у ще більшому шоці. Ну, гляньте самі", – прокоментував кадри автор відео.

Він зазначив, що тепер відпочинок у парку відбувається під наглядом охорони маєтку, сторожових собак, камер спостереження. До того ж, під час прогулянки постійно натикаєшся на високі паркани.

https://youtu.be/5MGLtkJJ7Cs

Як відомо, Юрій Косюк є власником ПАТ "Миронівський хлібопродукт" і торгової марки "Наша Ряба". В минулому році він потрапив у рейтинг найбагатших українців за версією Forbes, посівши 5 місце з 1 мільярдом статку. Слід зазначити, що його підприємство є найбільшим українським виробником курятини.

Нагадаємо, відомий український журналіст та народний депутат Сергій Лещенко зазначив, що нинішня політична верхівка країни вже зуміла розпиляти гроші, які надійдуть з державного бюджету на допомогу українським фермерам.

Другие новости