ПоддержатьУкраїнська

Норвегія висловила пропозицію побудувати в Україні дві сонячні електростанції

StopCor
StopCor

StopCor

Норвегія висловила пропозицію побудувати в Україні дві сонячні електростанції

7 березня відбулася зустріч між представниками України Наталією Бойко та Норвегії Тер'є Осмундсеном і Уле Тер'є Хорпестадом, на якій вони обговорили можливість побудови двох сонячних електростанцій потужністю 60 МВт в Україні.

Про це повідомили на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України.

ЯК зазначається в офіційному джерелі, під час переговорів віце-президент норвезької компанії "Scatec Sola" Тер'є Осмундсен та заступник голови Міненерго Наталя Бойко виявили зацікавленість в будівництві в Україні двох сонячних електростанцій, потужність яких складатиме 60 МВт. Також вони поспілкувались про те, що такі енергетичні об'єкти можна звести у різних регіонах України.

Повноважний посол Королівства Норвегія в Україні Уле Тер'є Хорпестад також у ході розмови поінформував представника України щодо проектів сонячних станцій в Норвегії та їхніх переваг для України. Він, зокрема, додав, що компанія "Scatec Solar" експлуатує сонячні електростанції потужністю 322 МВт в таких іноземних країнах, як: Чехія, Південна Африка, Руанда, Гондурас та Йорданія.

Сторони вирішили детальніше обговорити можливості впровадження пропонованих норвезькими колегами проектів в Україні найближчим часом.

Раніше повідомлялося, що китайські інвестори запропонували створити у зоні відчуження Чорнобилі парки сонячної енергії.

Другие новости