ПоддержатьУкраїнська

В "ДНР" починають закриватися заводи, які бойовики "віджали" тиждень тому, ситуація критична

StopCor
StopCor

StopCor

В 'ДНР' починають закриватися заводи, які бойовики 'віджали' тиждень тому, ситуація критична

В "ДНР" починають масово зупинятися заводи й виробництва, які терористи "ДНР" "відтіснили" в українських бізнесменів на території окупованої частини Донбасу.

Про це повідомляє російське видання "Комерсант", яке має детальну інформацію по нинішній ситуації. Працівники повідомляють, що почалися перебої з зарплатами, в останній раз яку виплачували лише на самому початку лютого, при цьому на сьогодні виробництво повністю заморожено. Про це розповідають працівники Єнакіївського і Донецького металургійних заводів, які раніше належали Ринату Ахметову.

Згідно з опублікованими даними, реальна картина для бойовиків складається трагічно: терористи припускали швидко переорієнтувати продаж продукції в Росію, забезпечивши таким чином більшу частину доходів місцевого бюджету з "віджатих" підприємств. Проте ситуація вимальовується таким чином, що майже всі заводи починають закриватися.

Раніше в "ДНР" визнали, що "націоналізація" не принесе вигоди простим жителям окупованих територій. До цього стало відомо про черговий скандал між ватажками "ДНР".

Другие новости