ПоддержатьУкраїнська

Холодницький: сума застави для Насірова повинна становити 2 мільярди гривень

StopCor
StopCor

StopCor

Холодницький: сума застави для Насірова повинна становити 2 мільярди гривень

Спеціалізована антикорупційна прокуратура має намір оскаржити рішення Солом'янського районного суду Києва, згідно з яким відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров заарештований на 60 діб, при цьому маючи можливість внести заставу в розмірі 100 мільйонів гривень.

Відповідну інформацію надали в прес-службі відомства.

За словами спеціалізованого антикорупційного прокурора Назара Холодницького, САП готує апеляцію на рішення Солом'янського районного суду у справі Насірова за частиною суми грошової застави. Зокрема, Холодницький підкреслив, що САП буде домагатися того, щоб сума застави була встановлена ​​в розмірі 2 мільярдів гривень. Це робиться для того, каже Холодницький, щоб розмір застави забезпечив виконання Насіровим своїх процесуальних зобов'язань.

Між іншим, сторона захисту Романа Насірова має намір подати апеляцію на резолютивну частину вироку, яка потім буде доповнена після отримання повного тексту рішення. Адвокат глави ДФС Олександр Лисак зазначив, що на поточний момент про внесення застави мова не йде, оскільки спочатку повинен пройти процес апеляції. Разом з тим адвокат розповів, що за підсумками судового засідання Насиров був доставлений в Лук'янівське СІЗО.

До слова, раніше сам Насіров заявив про свій намір звернутися до Європейського суду з прав людини.

Другие новости