ПоддержатьУкраїнська

Захоплення ЖК на Оболоні в Києві: щодо ініціаторів відкрито нову справу

Дмитрий Слободяник
Дмитрий Слободяник

Журналист, редактор

Захоплення ЖК на Оболоні в Києві: щодо ініціаторів відкрито нову справу

Поліція відкрила ще одну кримінальну справу щодо членів ініціативної групи, які підбурювали мешканців ЖК «Парк Стоун» у Києві до зміни управляючої компанії.

 Приватний ЖЕК Гранцевої підозрюють у рейдерстві Фото: скриншот

Зокрема, як стало відомо, дані про вчинення кримінального правопорушення були внесені до ЄРДР. Ідеться про голову ініціативної групи Ольгу Заволоку та секретаря Наталю Коваленко.

Жінкам інкримінується подання завідомо неправдивої інформації про вчинення кримінального правопорушення.

Варто зазначити, що наразі попри спроби захоплення, ЖК управляє компанія «Парк-Стоун сервіс».

Нагадаємо:

  • У вересні 2021 року до редакції «СтопКору» звернулися представники управляючої компанії «Парк-стоун сервіс» із повідомленням про спробу захоплення управління житлового комплексу в Києві.
  • Виявилося, що тіньовий куратор «віджиму» – екскандидатка в мери Києва Діана Гранцева. Оскільки саме її управляюча компанія «Затишна оселя» – єдиний претендент, який хоче керувати саме цим ЖК.
  • Як повідомили журналістам мешканці ЖК «Парк Стоун», їм не дали змоги навіть внести пропозиції щодо складу ініціативної групи, яка проводила збори щодо зміни УК. А сам договір підписали лише дев’ятеро осіб від імені всього будинку.
  • Після публікації цього документа мешканці масово почали заявляти, що їх належно не поінформували про зібрання. Вони також почали подавати заяви про відкликання своїх підписів, бо нібито були введені в оману.

Другие новости