ПоддержатьУкраїнська

Арахамія не знає, хто і з якого боку наступав в районі Золотого

StopCor
StopCor

StopCor

Арахамія не знає, хто і з якого боку наступав в районі Золотого

Глава фракції "СН" Давид Арахамія вважає, що необхідно розібратися в причинах обстрілу українських бійців, яке відбулося 18 лютого 2020 року.

Арахамія заявив, що на даний момент "немає достовірної інформації" про те, яка із сторін почала наступ сьогодні в районі Золотого на Донбасі і які справжні причини цього "конфлікту".

Про це повідомляє канал "Еспресо", посилаючись на коментарі нардепа в кулуарах Верховної Ради.

"Зараз ні у кого немає достовірної інформації, яким чином це почалося, хто конкретно наступав, з якого боку наступав, які формування брали в цьому участь. А вже хто-то зараз дає політичні оцінки. Мені здається, що на цьому не потрібно маніпулювати", - зазначив Арахамія, передає "Коментарі".

Тоді журналісти уточнили у лідера фракції, чи має він на увазі, що почали наступ на українські формування ВСУ.

"Звичайно, зрозуміло, з якою воно боку. Які у нас втрати, яким чином це все почалося, які були наші дії, які були їх дії та інше. Тобто не можна давати таких оцінок, які ви мені передаєте", - резюмував Давид Арахамія.

Нагадаємо, раніше портал "Коментарі" повідомляв, що президент Володимир Зеленський емоційно відреагував на повідомленні про наступ на українську армію сьогодні вранці в Луганській області, назвавши це провокацією з боку терористичних формувань.

"У нас потужна армія. Провокації бувають. Армія відповідно сильно відповіла. Але не дивлячись на це, я хочу вам сказати, що ситуація повністю контрольована", - сказав гарант.

Другие новости