ПоддержатьУкраїнська

У Харківській області не змогли розглянути корупційну справу – у райсуді немає жодного судді

StopCor
StopCor

StopCor

У Харківській області не змогли розглянути корупційну справу – у райсуді немає жодного судді

У Харківській області корупційний адміністративний протокол направили до іншого районного суду. 

Про це йдеться в ухвалі Апеляційного суду Харківської області від 10 травня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув подання в.о. голови Кегичівського районного суду Харківської області про визначення підсудності матеріалу про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

Згідно з матеріалами справи, 5 травня до Апеляційного суду Харківської області звернулася в.о. голови Кегичівського районного суду Харківської області з поданням про визначення підсудності матеріалу про адміністративне правопорушення.

У своєму поданні суддя зазначила, що в суді працює два судді. Одна з цих суддів перебуває у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами до 28 серпня 2018 року. У другого судді закінчуються повноваження 29 червня 2018 року.

"Сукупність викладених обставин свідчить про неможливість розгляду даного адміністративного матеріалу Кегичівським районним судом Харківської області у зв'язку з недостатньою кількістю суддів для розподілу справи, що підтверджується протоколом про неможливість автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 2 травня 2018 року", – йдеться в рішенні.

Апеляційний суд постановив змінити підсудність даної справи та направити матеріали справи про адміністративне правопорушення до Сахновщинського районного суду Харківської області.

Другие новости