ПоддержатьУкраїнська

На Черкащині народна обранка вимагала хабар за землю

StopCor
StopCor

StopCor

На Черкащині народна обранка вимагала хабар за землю

Депутат вимагав гроші за виділення у користування земельної ділянки.

Народна обранка вимагала від представника фермерського господарства кошти за виділення у користування земельної ділянки. Депутата затримано під час одержання частини неправомірної вигоди, повідомляє "Нова доба".

До оперативників Управління захисту економіки в Черкаській області ДЗЕ НПУ із заявою звернувся представник фермерського господарства про те, що депутат районної ради вимагає від нього неправомірну вигоду. 30 тисяч гривень запросив обранець за вирішення питання щодо виділення у користування земельної ділянки площею 4 га.

За фактом вимагання хабара слідчим управлінням ГУНП відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Під час одержання частини неправомірної вигоди 38-річну обраницю затримали поліцейські. Вилучено 15 тисяч гривень.

Наразі депутат затримана в порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення їй про підозру.

Другие новости