ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині активісти, які звинувачували "Стоп корупції" у продажності, погоріли на хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині активісти, які звинувачували 'Стоп корупції' у продажності, погоріли на хабарі

Голова люстраційного комітету та керівник безпеки ГО "Хмельницький майдан" вимагали 600 доларів хабара у керівника одного з комунальних підприємств міста. Подробиці затримання повідомив голова місцевого осередку "Стоп корупції" Артур Сторожук.

"Мова йде про Анатолія Кравця, який очолює люстраційний комітет у ГО "Хмельницький майдан". Також серед затриманих є уповноважений так званої територіальної громади Хмельницького Григорій Дерев'янчук. Двох активістів взяли на гарячому, але цей факт не завадив головуючому Ради "Майдану" вигороджувати активістів-вимагачів. Так Алім Міщук у діях правоохоронців вбачає тиск на громадських активістів", – зазначив Артур Сторожук.

"У мене питання: якщо б він здійснював такі речі й не був учасником хмельницького Майдану, то це його виправдовувало б чи навпаки? Я розцінюю подібні дії як тиск на громадянський сектор Хмельниччини та його шельмування", – про це головуючий Ради "Майдану" Алім Міщук повідомив в інтерв'ю хмельницькому інтернет-порталу Незалежний громадський портал.

Журналістам Міщук пообіцяв: якщо справу активістів буде доведено до суду з конкретним вироком, то громадська організація виключить зі своїх лав цих активістів.

Додамо, 27 березня прокуратура області, ВБКОЗ Управління Служби безпеки України в області та Головне управління Національної поліції в області викрили групу осіб з-поміж громадських активістів, які вимагали гроші.

Другие новости