ПоддержатьУкраїнська

Журналіст пояснив, для чого українським чиновникам паспорти інших держав

StopCor
StopCor

StopCor

Журналіст пояснив, для чого українським чиновникам паспорти інших держав

Олександр Дубинський роз'яснив, навіщо українським чиновникам паспорти інших держав. Так, втеча за кордон виявилась не єдиною можливістю, яку дає документ.

Про це український журналіст написав на своїй сторінці у соцмережі.

За словами Дубинського, перше, що дає паспорт іншої держави, це можливість відкривати рахунки в іноземних банках та переводити туди гроші з України. Друге – це відкривати за кордоном компанії. А через них відмивати вкрадені в Україні гроші. Третє –  відкривати рахунки в Україні на ім'я нерезидентів і потім виводити гроші без обмежень. І останнє – це можливість втекти, коли за тобою прийдуть.

"У зв'язку з цим давно вже напрошується реформа, яка перекриє всім охочим "вкрасти й втекти" таку можливість. А саме, впровадження кримінальної відповідальності за приховування другого громадянства при вступі на держслужбу або роботу на підприємстві з часткою держвласності", – зауважив журналіст.

Він також наголосив на необхідності вказувати ці відомості в електронних деклараціях. Як повідомлялось раніше, представники спеціальної Антикорупційної прокуратури повідомили, що відсторонений глава ДФС Роман Насіров має громадянство трьох країн. Сам Насіров цю інформацію спростував.

Нагадаємо, голову ДФС підозрюють у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки). Мова йде про надання розстрочки на податкові борги підприємствам екс-депутата Олександра Онищенка. Раніше у Мережі оприлюднили відео, на якому показано детективів НАБУ та Антикорупційної прокуратури, які зачитують Роману Насірову підозру. При цьому голова ДФС спав.

Другие новости