ПоддержатьУкраїнська

Посольство США закликає своїх громадян терміново покинути Україну

Владимир Садыков
Владимир Садыков

Редактор ленты новостей

Посольство США закликає своїх громадян терміново покинути Україну

У середу 26 січня у посольстві США в Україні оприлюднили рекомендації для своїх громадян залишити Україну через "непередбачувану" безпекову ситуацію з російськими військами на кордонах. Дипломати вважають розвиток ситуації в Україні непередбачуваним.

 Посольство США в Києві Фото: AA/picture alliance

В американському посольстві заявили, що ситуація з безпекою в Україні залишається непередбачуваною через збільшену загрозу вторгнення РФ і може погіршитися без попередження. Про це йдеться на сайті посольства.

"Безпекова ситуація в Україні й надалі лишається непередбачуваною через загрозу російських військових дій і може погіршитися дуже швидко. Посольство США наполегливо просить громадян Штатів розглянути можливість від'їзду з України комерційними рейсами чи приватним транспортом", - йдеться у повідомленні.

Також пропонується американським громадянам позика на придбання квитків на літаки чи інший транспорт у разі, якщо вони не мають наразі коштів.

Дипломати просять американців, які вирішили залишитися в Україні, заповнити онлайн-форму для реєстрації на сайті посольства в спеціальному електронному реєстрі.

Нагадаємо, Державний департамент Сполучених Штатів Америки розпорядився почати евакуацію американських дипломатів з України вже у понеділок, 24 січня.

Також, Німеччина працює над планом евакуації родичів працівників німецького посольства в Україні. За планом, у разі подальшого погіршення ситуації їх повинні вивезти з країни.

Другие новости