ПоддержатьУкраїнська

Путін готує вторгнення в Україну з Білорусі: Парубій зробив тривожну заяву

StopCor
StopCor

StopCor

Путін готує вторгнення в Україну з Білорусі: Парубій зробив тривожну заяву

Офіційний Київ і Захід повинні розглядати відносини з Мінськом в контексті російської агресії. Російсько-білоруські навчання "Захід-2017" можуть обернутися прямою агресією з території Білорусі щодо України. З такою заявою 27 березня виступив спікер Верховної Ради України Андрій Парубій, передає "Діалог.UA".

На думку глави парламенту, військові навчання "Захід-2017" російської та білоруської армій слід розглядати як мінімум як спробу Кремля мілітаризувати Білорусь. "А максимум – здійснення прямої агресії або диверсійно-підривної діяльності з території Білорусі проти наших держав", – заявив Парубій. Спікер закликав українську владу не ігнорувати питання відносин з Мінськом і посилити взаємодію між собою та іншими країнами ЄС та НАТО для нейтралізації планів Володимира Путіна.

Парубій зауважив, що нещодавня заява Олександра Лукашенка про табори екстремістів на території України може свідчити про підготовку можливої ​​провокації та погіршенні "добросусідських відносин між Україною та Білоруссю". У зв'язку з цим спікер Ради застеріг Мінськ від будь-яких дій, які можуть загрожувати свободі й правам українців.

Другие новости