ПоддержатьУкраїнська

Саакашвілі не буде віцепрем'єром: відкликують подання - журналіст

StopCor
StopCor

StopCor

Саакашвілі не буде віцепрем'єром: відкликують подання - журналіст

Представник Кабміну в Раді "Слуга народу" Мокан кумедно намагається приховати факт направлення та відкликання подання про призначення Саакашвілі на пост віцепрем'єра. 

https://www.facebook.com/butusov.yuriy/posts/3975644075809192

"Подання про призначення Міхеіла Саакашвілі до голови Верховної Ради Разумкова надійшло до парламенту в п'ятницю, 24 квітня. І було відкликано з парламенту 28 квітня. Перевірити достовірність моїх слів може кожен, у кого є достовірні неофіційні контакти у Верховній Раді та Кабміні", - написав на своїй сторінці у фейсбуці написав головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.

"Всі повідомлення про те, що подання не надсилали в Раду і не відкликали - брехня, і спроба окремих несумлінних "слуг" уникнути відповідальності за безглузді і суперечливі дії щодо Міхеіла Саакашвілі. Власне, безпосередньо це не спростовує і сам представник уряду у ВР Василь Мокан, він просто маніпулює інформацією і не договорює правди, ось його цитата: "Короткий коментар щодо інформації в ЗМІ про нібито відкликання урядом подання на призначення М. Саакашвілі на посаду віцепрем'єра. Таке подання не було зареєстровано у ВР, відповідно, і відкликання не було. На рівні Кабміну жодних рішень щодо Саакашвілі не ухвалювалося. На четвер у порядку денному позачергового засідання ВР такого кадрового питання не зазначено", - додав Бутусов.

Другие новости