Корупційний скандал довкола Аульської хлоропереливної станції набирає обертів: стратегічне підприємство спочатку здали в оренду за ціною столичної "трьошки", а потім взагалі приватизували. Хто зумів привласнити унікальний об'єкт та яку роль у цьому процесі зіграли керманичі Дніпропетровщини? Дізнавайтесь про це з ексклюзивного розслідування Асі Шевченко.
https://www.youtube.com/watch?v=tdvy_-MzUJo
Нагадаємо, рішення про приватизацію Аульської станції було підписане головою облради Глібом Пригуновим, а умови його продажу – на той момент заступником голови Святославом Олійником.
На аукціоні унікальний стратегічний об'єкт дістався товариству з обмеженою відповідальністю "Агенція Мега Плюс", яке спеціалізується на здачі майна в оренду. При цьому офіційного сайту компанія не має, запит щодо коментаря відправити неможливо, а за єдиною офіційно відомою адресою про товариство взагалі ніхто не чув.
Нагадаємо, що засновником і керівником ТОВ "Агенція Мега Плюс" є Андрій Житніков. Людина з таким ім'ям і прізвищем є серед директорів та керівників адвокатської компанії "Житніков, Бороденков і партнери" та "Кременчуцька металургійна компанія", яка так само, як і завод з виготовлення хлору "ДніпроАзот", має відношення до групи "Приват".
А найцікавіше – ще рік тому заступник голови облради Святослав Олійник запевняв: він не має жодного стосунку до організацій, які хотіли приватизувати стратегічний об'єкт.
"Намагаються прив'язати мене до якихось компаній, це екстраполяція власного злодійського нутра. У чому тут кримінал, корупція, або ще що, я думаю, це екстраполяція хворого злодійського розуму!" – показово обурювався пан Олійник минулого року.
І насамкінець аульський гамбіт: Гліб Пригунов склав повноваження голови облради декілька днів тому. Звільнене ним крісло посів саме Святослав Васильович.