ПоддержатьУкраїнська

Війна все спише? – що відбувається з майном українських компаній на тимчасово окупованих територіях АР Крим

StopCor
StopCor

StopCor

Війна все спише? – що відбувається з майном українських компаній на тимчасово окупованих територіях АР Крим

Майно та нерухомість українських компаній на тимчасово окупованих територіях АР Крим, Україна піддаються атакам з боку рейдерів країни-агресора. Журналістам та правозахисникам «СтопКору» став відомий кричущий факт незаконного заволодіння майном української компанії «ТОВ Будініціатива» рейдерським угрупуванням, яке складається з громадян РФ.

Війна все спише? – що відбувається з майном українських компаній на тимчасово окупованих територіях АР Крим

фото з сайту https://ua.krymr.com

Нагадаємо, в рамках банкрутства компанії «ТОВ Кепітал Форс», яка зареєстрована на території України (ЄДРПОУ 33765188) та діє згідно українського законодавства, на публічні торги була виставлена нерухомість, яка розташована за адресою вул. Вакуленчука, 29 корп.34-Б, м. Севастополь, АР Крим, Україна. За результатами аукціону, у березні 2017 року, право власності на зазначений об’єкт нерухомості перейшло до «ТОВ Будініціатива», що було належним чином оформлено згідно діючого українського законодавства.

Але, вже за місяць потому, з’ясувалось, що починаючи з моменту окупації півострова, користуючись результатами цієї окупації та прогалинами, які внаслідок дій країни-агресора виникли в юридичному полі, із цим майном було проведено ряд незаконних оборудок.

Так, стало відомо, що ліквідатор Кучак Ю.Ф., на території України(!) видав незаконну довіреність, якою уповноважував розпоряджатися усім майном української компанії-боржника «ТОВ Кепітал Форс»... громадянку РФ Юрченко М.К. Яка майже відразу ж уклала угоду купівлі-продажу нерухомого об’єкту, про який йде мова, із іншим громадянином РФ Ковальчуком В.П. Який, до того ж, діяв на користь третьої особи із громадянством країни-окупанта – пана Войшвілло О.Г.

Кошти від цієї сумнівної оборудки - у розмірі 150 мільйонів рос.рублів – мали б піти на ліквідаційний рахунок підприємства-банкрута. Але ж ні – на ліквідаційних рахунок не надійшло ні копійки, а ліквідатор, тим часом, протягом 2016-2107 років продовжував виставляти майно на торги, які «чомусь» не проводились.

У лютому 2017 року увалою Господарського суду повноваження горе-ліквідатора Курчака, в діях якого вбачається скоєння посадового злочину, що має ознаки ст. 190 Кримінального кодексу України, припинились. Тією ж ухвалою був призначений новий арбітражний керуючий Карпунов І.Ю., який у березні 2017 й провів відкриті публічні торги, на яких «ТОВ Будініціатива» належним та законним способом придбало нерухомість за адресою вул. Вакуленчука, 29 корп.34-Б, м. Севастополь, АР Крим, Україна. Кошти у повному обсязі були перераховані 24.03.2017 та підписано договір купівлі-продажу майна з «ТОВ Кепітал Форс». Процедура зміни власника зареєстрована згідно законодавства України, дані внесені до Державного реєстру речових прав.

Але із таким станом речей рейдерьске угрупування з Російської Федерації, звісно, не погодилось й далі вони прийнялись застосовувати усі можливі й неможливі способи «віджиму» законно придбаного майна української компанії. Окрім судових позовів, зокрема, ще раз змінили власника – на цей раз «щасливим володарем» кримської нерухомості стає вже пан Губський - знову ж таки, росіянин – який нібито придбав об’єкт у «ТОВ Кепітал Форс», але вже у липні 2017 й за довіреністю, яку відсторонений ліквідатор Кучак, як фізична особа, 05.07.2017 видав громадянину РФ Текученко.

Наразі, усі деталі цієї темної історії з махінаціями навколо майна української компанії, яке знаходиться на тимчасово окупованих територіях, зафіксовані належним чином та передані для розгляду до компетентних органів, у тому числі й до СБУ. Також тривають судові процеси. Журналісти «СтопКору» найближчим часом проведуть власне розслідування цієї резонансної справи – бо ми твердо переконані, що є такі речі, які «не спише» жодна війна й відновлення законності та справедливості, незважаючи на часи та обставини – одна з них.

Другие новости