ПоддержатьУкраїнська

Поважайте закони й Україну: носіїв "георгіївських" стрічок не пропустили українські прикордонники – кадри

StopCor
StopCor

StopCor

Поважайте закони й Україну: носіїв 'георгіївських' стрічок не пропустили українські прикордонники – кадри

Вчора, 3 травня, в аеропорту Бориспіль, українські прикордонники вирішили не пропускати двох громадян РФ на територію країни через відмову їх знімати з багажу "георгіївські" стрічки.

Про це в Facebook написав прес-секретар Держприкордонслужби Олег Слободян, передає "Діалог.UA".

Він повідомив, що ввечері, 3 травня, з Білорусії в український аеропорт Бориспіль прибули дівчина і чоловік, які були громадянами РФ.

Слободян розповів, що на сумках цих осіб були прикріплені "георгіївські" стрічки, які заборонені на території країни. Прикордонники попросили громадян зняти цю символіку, але ті відмовили їм у грубій формі. З цієї причини даним особам було заборонено в'їзд в Україну – вони покинули країну наступним рейсом, який слідував до Москви.

Також Слободян на своїй сторінці звернувся до гостей з РФ: "Українці раді всім гостям країни, але кожен, хто планує відвідати іншу країну, повинен усвідомлювати, що він повинен поважати її громадян і виконувати її закони. В іншому випадку прикордонники змушені будуть відмовити у перетині державного кордону України ".

Поважайте закони й Україну: носіїв ''георгіївських'' стрічок не пропустили українські прикордонники – кадри

Другие новости

Вела 'Tik Tok' и 'Telegram' для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали 'блогерку'

Вела "Tik Tok" и "Telegram" для продвижения российской пропаганды: в Одессе полицейские поймали "блогерку"

32-летняя пропагандистка распространяла в социальных приложениях "Tik Tok" и "Telegram" публикации, в которых поддерживала и оправдывала вооруженную агрессию российской федерации против Украины