ПоддержатьУкраїнська

"Я не люблю жидів, кацапів і хохлів", – Савченко зробила скандальну заяву в інтерв'ю

StopCor
StopCor

StopCor

'Я не люблю жидів, кацапів і хохлів', – Савченко зробила скандальну заяву в інтерв'ю

Після євреїв скандальна нардеп жорстко пройшлася по українцях і росіянах, додавши при цьому, що вона не расистка і не антисемітка. У своєму інтерв'ю в ефірі телепрограми "Гордон" ексцентрична нардеп Надія Савченко прокоментувала своє висловлювання в сторону євреїв, заявивши, що країну, в якій 80% євреїв перебувають при владі, не можна назвати антисемітською.

''Я не люблю жидів, кацапів і хохлів'', – Савченко зробила скандальну заяву в інтерв'ю

Нагадаємо, про свою неприязнь до так званих "жидів" при владі вона завила під час ефіру на одному з українських телеканалів, підтримавши висловлювання жительки з Кривого Рогу Людмили Григорівни, яка поскаржилася на те, що Україна зараз знаходиться під "єврейським ярмом".

"Я не люблю жидів. Я вже неодноразово говорила, що немає поганого народу, є погані люди. І є вони в кожному народі, точно так само, як є українці, а є – хохли, є росіяни, а є – кацапи, є поляки, а є – ляхи. Україну дуже важко назвати антисемітською країною, тому що при владі відсотків 80 євреїв", – заявила Савченко.

При цьому вона спробувала виправдати жительку Кривого Рогу, заявивши: "Напевно, коли жінка говорила, що у нас" єврейське ярмо "(швидше за все, вона хотіла сказати "жидівське ярмо"), то перш за все мала на увазі те, що в Україні при влади знаходяться не найкращі представники свого народу, своєї нації". У той же час політолог Тарас Березовець публічно вибачився перед єврейським народом за висловлювання одіозної депутатки, назвавши їх негідними.

Другие новости