ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині селищний голова вів антидержавницьку роботу серед мешканців

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині селищний голова вів антидержавницьку роботу серед мешканців

На Донеччині за посягання на територіальну цілісність і недоторканість України судитимуть селищного голову смт Миронівський.

На Донеччині селищний голова вів антидержавницьку роботу серед мешканців

Новину повідомляють у прес-службі прокуратури Донецької області.

Встановлено, що 7 травня 2014 року, головуючи на засіданні Миронівської селищної ради Бахмутського району Донеччини, посадовець умисно вчинив дії з метою зміни меж території або державного кордону України. Обвинувачений вніс до порядку денного питання щодо проведення на території смт Миронівський референдуму про визнання терористичної організації "ДНР" та надалі особисто позитивно проголосував за рішення Миронівської селищної ради про проведення незаконного референдуму.

При цьому голова пообіцяв сприяння проведенню незаконного референдуму, а саме наданням приміщень для облаштування так званих виборчих дільниць та підписанням відповідного рішення, організації через представників терористів "ДНР" виїзних комісій для голосування, встановлення часу роботи так званих виборчих дільниць та роз'яснення громадянам порядку участі в незаконному референдумі.

На підставі підписаного селищним головою рішення щодо виділення приміщення комунальної власності, а саме Миронівського палацу культури для проведення голосування, було організовано та проведено незаконний референдум.

14 грудня 2016 року прокуратура Донецької області за оперативного супроводу працівників Управління СБУ в Донецькій області повідомили голові смт Миронівський про підозру у посяганні на територіальну цілісність України.

Наразі розслідування завершено, обвинувальний акт за ч. 2 ст.110 КК України скеровано до суду для розгляду по суті.

Другие новости