ПоддержатьУкраїнська

Залужний: жителі окупованих територій, не вірте фейкам!

Елена Бурдейная
Елена Бурдейная

Журналист, редактор

Залужний: жителі окупованих територій, не вірте фейкам!

18 лютого Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний звернувся до мешканців окупованих територій. У відеозверненні він просив їх не вірити фейкам окупаційної влади.

 Валерій Залужний. Фото: скрін відео

Валерій Залужний підкреслює, що Російська Федерація підтримує бойовиків на окупованих територіях і продовжує загострювати ситуацію.

Інформація ватажків ОРДЛО не відповідає дійсності: Україна не планує і не проводить наступальні операції на сході держави. Єдиний прийнятний варіант деокупації - виключно дипломатичний і шляхом переговорів.

Бойовики самі чинять численні порушення режиму припинення вогню, однак українські військові їм не відповідають, так як знають, що ті розміщують зброю серед мирних жителів.

Генерал Залужний звертається до українців на окупованих територіях:

"Не вірте брехні - вас використовують для активації ситуація з метою розв'язання чергового кровопролиття!"

Не буде ніяких українських диверсійних груп, які планують підірвати хімічні склади - все це не відповідає дійсності. Валерій Залужний підкреслює, що вірити потрібно офіційним українським джерелам інформації та вірити у Збройні сили України.

Нагадуємо, що 18 лютого станом на 14 годину з території ОРДЛО пролунало 45 пострілів, з них 34 - з крупнокаліберної зброї, забороненої Мінськими угодами.

Другие новости