ПоддержатьУкраїнська

Ексдепутат Колесник може стати мером Кривого Рогу: конфліктує з підприємцями та критикує Зе-команду

Надежда Рогальская
Надежда Рогальская

Редактор, аналитик

Ексдепутат Колесник може стати мером Кривого Рогу: конфліктує з підприємцями та критикує Зе-команду

З регіонала – на патріота, з ватажка тітушок – на екоборця: колишній депутат Микола Колесник вміє не лише швидко перефарбовуватись, а й "кошмарити" неугодних підприємців та політиків. Та чи допоможе це йому обратися мером Кривого Рогу? Адже у місті ім’я діяча пов’язують із криміналом, зауважує журналіст Кирил Вольний.

Ексдепутат Микола Колесник нещодавно вчергове різко змінив риторику: від критики криворізького "боса" Вілкула до роботи на місцевому телеканалі, який пов'язують із родиною Вілкулів, та завзятої боротьби з промисловими підприємствами.

Колесник веде програму на міському телеканалі Фото: скриншот

У своїх ефірах, присвячених болючій для промислового центру темі – екології, Колесник активно "наїжджає" на два підприємства міста – Українську гірничовидобувну компанію та ТОВ "Рудомайн". Причому компанія "Рудомайн" подала петицію до Криворізької міської ради з вимогою захистити підприємство від інформаційних атак.

Ексдепутат Колесник об’єднав зусилля з одіозними екоактивістами Василиною Нікульніковою та Антоном Петрухіним.

Ці керманичі ГО "Мірбез" уже не вперше помічені у сумнівних схемах, пов’язаних із рекетом підприємств. Раніше експрокурорка Нікульнікова спонукала жителів Кривого Рогу судитися з металургійним гігантом "Арселорміттал" за 80 млн грн.

Експрокурорка Нікульнікова очолює ГО ''Мірбез'' Фото: СтопКор

У своїх спічах ексдепутат Колесник у негативному ключі згадує місцевих депутатів провладної партії "Слуга народу" – головних конкурентів на позачергових виборах мера Кривого Рогу.

Та чи допоможе це скандальному ексрегіоналу набрати політичні бали?

Як з’ясували журналісти, пан Микола раніше двічі балотувався до Верховної Ради України, але спроби виявилися марними. А у 2016-му він був кандидатом на посаду мера Кривого Рогу. І тоді місцеві ЗМІ повідомляли про конфлікт між колишніми соратниками Колесником та Павловим.

У місцевих ЗМІ також можна знайти інформацію, що Колесник був причетний до кримінального угруповання у 90-ті роки та відсидів півтора року в СІЗО. Йому нібито інкримінували 206-ту статтю Кримінального кодексу: особливо злісне хуліганство із застосуванням зброї, повідомив журналіст Кирил Вольний.

Другие новости