ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі судитимуть чиновників ДМА, які привласнили державні кошти під час ремонту Нового мосту

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі судитимуть чиновників ДМА, які привласнили державні кошти під час ремонту Нового мосту

Дніпропетровська обласна прокуратура направила обвинувальний акт до суду відносно чиновників міської ради міста Дніпро. У справі фігурують директор департаменту міськради, його заступник, начальник управління та директор, начальник дільниці підприємства за привласнення коштів, які були виділені на капітальний ремонт Нового мосту.

Як повідомлялось раніше, у період 2018-2019 рр. переможцем тендерів на проведення капітального ремонту Нового мосту у місті Дніпрі на суму понад 376 млн грн було визнано ТОВ «Підприємство МАСТ-БУД». Проте під час виконання ремонтних робіт підприємство допустило ряд порушень, повідомляє пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.

Так, за результатами комплексної судової будівельно-технічної та товарознавчої експертизи, зразки бетону, відібрані на мосту, не відповідають класу бетону, зазначеному в проектній документації, крім того, завищена вартість будівельних матеріалів.

Завідомо неправдиві відомості щодо фактичного обсягу виконаних робіт та їх вартості у подальшому були внесені до актів виконаних робіт та підписані посадовцями міської ради.

Таким чином, за версією слідства, вступивши у злочинну змову, посадовці Дніпровської міської ради та товариства з обмеженою відповідальністю спричинили державі збитки у розмірі 29,5 млн грн.

Другие новости