ПоддержатьУкраїнська

У Дніпрі вдову загиблого кіборга жорстоко побили за українську мову

StopCor
StopCor

StopCor

У Дніпрі вдову загиблого кіборга жорстоко побили за українську мову

Ганна Счасна – жителька міста Дніпро, вдова воїна АТО, який загинув три місяці тому на Світлодарській дузі. Вона виховує п'ятьох дітей та розмовляє українською. Каже, що через мову й стався конфлікт в магазині, в результаті якого її побили на очах в її дитини, а з вух вирвали сережки з тризубом.

У Дніпрі вдову загиблого кіборга жорстоко побили за українську мову

Новину повідомляє "Преса України".

Жінка розповіла, що прийшла в магазин, щоб придбати червоні та чорні стрічки, з яких разом зі своєю родиною робить обереги для солдатів. Але продавчині українська мова, якою до неї звернулася жінка, не сподобалася.

"Вона бере ці стрічечки, згрібає з прилавка і ховає їх на стелажі. І каже: йдіть звідси! Я дістаю телефон, кажу: ви хочете сказати, що ви не будете мені продавати товар, тому що я розмовляю українською? Так! Пішла геть звідси", – розповіла Счасна.

https://youtu.be/90tNkci0j0U

За словами власниці сусіднього ательє, Ганну за косу витягли з магазину, а також розбили телефон.

Счасна викликала поліцію на місце інциденту.

"Вони зауважили, що за законом мають право говорити "тією мовою, якою зручно". А далі пішла процедура складання протоколів. Вони зі мною спілкувались, а ця жінка тим часом пішла, вони навіть не знали ані ім'я, ані прізвища її", – пригадала вдова.

В родині загиблого "кіборга" розповіли, що червоні та чорні стрічки мають для них особливе значення, оскільки саме під такими прапорами воював їхній "Сім'янин" – Андрій Широков.

У нього залишилося п'ятеро дітей – троє рідних та двоє всиновлених.

Счасна розповіла, що їй кілька разів пропонували зам'яти скандал з мовою, але вона не погодилася.

"Мій чоловік загинув не за те, щоб мене і всіх українців принижували, казали "Пішла геть звідси, я як хочу, так і поводитимуся в Україні, і ніхто мені не указ", – підкреслила жінка.

Другие новости