ПоддержатьУкраїнська

У Горлівці "віджату" гуманітарку намагаються видати за допомогу від "МНС ДНР". ФОТО

StopCor
StopCor

StopCor

У Горлівці 'віджату' гуманітарку намагаються видати за допомогу від 'МНС ДНР'. ФОТО

У Горлівці відзвітували про підготовку видачі гуманітарної допомоги від так званого "МНС ДНР", яка виявилася "націоналізованими" продуктами фонду "Допоможемо". Городянам обіцяють видачу гуманітарки в наступний понеділок, 27 березня.

Як повідомив на своїй сторінці в Facebook горлівський журналіст Микита Сініцин, насправді ці продукти були відібрані представниками "республіки" у фонду Ріната Ахметова "Допоможемо". Про це передає "Діалог.UA".

У Горлівці ''віджату'' гуманітарку намагаються видати за допомогу від ''МНС ДНР''. ФОТО
У Горлівці ''віджату'' гуманітарку намагаються видати за допомогу від ''МНС ДНР''. ФОТО

Сініцин звернув увагу на знімки, які були опубліковані на сайті "адміністрації" Горлівки: на упаковках багатьох продуктів явно видно наклейки фонд "Допоможемо". Він додав, що в фонді дані стікери приклеювали "на совість", щоб не допустити продажу продуктів на ринках. "А на цукрі й зовсім написано "Цукор". Це в гуманітарці від " МНС ДНР" – українські продукти!!! Такий ось Facepalm", – написав журналіст.

Він додав, що так звана місцева "влада" обіцяє доповнити набори гуманітарки, що надійшла з Росії. До речі, раніше в "ДНР" сім'ям, в яких виховуються маленькі діти, видали прострочені продукти з російською гуманітаркою.

Другие новости