ПоддержатьУкраїнська

"Ми зробимо третій крок": Семенченко анонсував посилення опору "блокадників"

StopCor
StopCor

StopCor

'Ми зробимо третій крок': Семенченко анонсував посилення опору 'блокадників'

До 22 березня блокада торгівлі з окупованими територіями в Донбасі досягла проміжних результатів. Тепер активісти мають намір скоординувати свої дії та зробити третій крок.

З такою заявою сьогодні виступив нардеп і ініціатор блокади Семена Семенченко, передає "Діалог.UA". На своїй сторінці в Facebook політик нагадав, що метою блокади торгівлі було звільнення українських військовополонених і припинення економічних зв'язків з окупантами й РФ. Крім цього ветерани АТО вимагали визнання "Л/ДНР" терористичною організацією, а Росію – агресором.

''Ми зробимо третій крок'': Семенченко анонсував посилення опору ''блокадників''

"За моїми розрахунками "ефективний контроль" РФ повинен бути закріплений законодавчо (особливий статус) або рішенням Уряду ("ефективний контроль","контрольовані підприємства","примирення","реінтеграція") вже цієї осені. Блокада все це призупинила", – пише Семенченко. 26 березня Семенченко має намір організувати переговори зі своїми соратниками в базовому редуті Штабу блокади, де буде ще раз обговорені завдання та цілі активістів.

"Це ще більш важка робота. На порядок важче, ніж ми всі пройшли за ці місяці. Але результат – він того вартий ... Тим більше ми вже зробили перший крок у 2014. Ми зробили другий крок у 2017. Ми зробимо третій крок. Ставайте поруч і підемо", – закликає Семенченко. Раніше Семенченко визнав, що зупинити блокаду вже неможливо. Той час президент Петро Порошенко жорстко розкритикував дії активістів на Донбасі.

Другие новости