ПоддержатьУкраїнська

У школах окупованого Донбасу розповідають про "героя Гіві" та "український терор"

StopCor
StopCor

StopCor

У школах окупованого Донбасу розповідають про 'героя Гіві' та 'український терор'

Самопроголошена влада бойовиків "Донецької народної республіки" активізувала пропагандистські заходи у школах на окупованому Донбасі.

Про це розповіли в прес-службі ГУР.

"Окупаційною владою посилюються пропагандистські заходи у загальноосвітніх навчальних закладах окупованої території Донбасу", – йдеться в повідомленні.

Розвідники розповіли, що на так званих "уроках громадськості" школярам нав'язується ідея неможливості подальшого співіснування з Україною. Дітям розказують про "активізацію українського терору" на території самопроголошеної "ДНР" у контексті героїзації військового злочинця "Гіві".

Раніше повідомлялося, що в район окупованого населеного пункту Новоазовськ прибули знімальні групи російських журналістів для дискредитації сил АТО. Тимчук розповів, що російські пропагандисти запланували знімання в школах з фіксацією розповідей дітей про "злочини" української армії. Також здійснюється пошук бойовиків "9 омсп мп ДНР", які повинні знятися без закриття облич.

Нагадаємо, російське військове командування наказало командирам підрозділів РФ на Донбасі посилити тиск на спостерігачів місії ОБСЄ.

Другие новости