ПоддержатьУкраїнська

24 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

StopCor
StopCor

StopCor

24 березня 2017 - прогнози погоди по обласним центрам України

У п'ятницю в Україні очікується хмарна погода з проясненнями. Майже на всій частині країни прогнозується дощова погода. У західних областях та в Криму опадів не передбачається. Температура повітря вночі коливатиметься в межах +1...+11 градусів, удень +6...+19. Вітер змінний, переважно західний, південний, південно-західний, південно-східний, північний і північно-західний, 2-7 м/с.

У північних областях очікується хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати дощова погода. Вночі повітря охолодитися до +2...+7 градусів, удень стовпчики термометрів піднімуться до +6...+17. Вітер західний, південний, південно-західний, південно-східний і північно-західний, 2-7 м/с.

У південних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода за даними Sinoptik.ua. Вночі стовпчики термометрів покажуть +3...+6 градусів, удень повітря прогріється до +9...+19. Вітер південний, західний і південно-західний, 1-7 м/с.

У Криму очікується мінлива хмарність. На півострові збережеться суха погода. Вночі температура повітря складе +1...+11 градусів. Денна коливатиметься від +13 до +17. Вітер північних, західних, північно-західний, північно-східних і південно-західних напрямків, 1-4 м/с.

У східних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні переважно дощова погода. Вночі градусники покажуть +3...+6, денна температура повітря складе +12...+16 градусів. Вітер південний, західний, південно-західний і південно-східний, 1-6 м/с.

У західних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні буде переважати суха погода. Місцями можливий невеликий дощ. Температура повітря вночі опуститься до +3...+8 градусів, удень підніметься до +12...+18. Вітер західний, південний, північно-східний, північно-західний, північний і південно-західний, 1-5 м/с.

У Карпатах – хмарна погода з проясненнями. У регіоні дощ з грозою, який йтиме вночі, вранці зміниться на дощ, у другій половині дня він ослабне і до вечора закінчиться. Температура повітря вночі до +6, удень до +14 градусів. Вітер північний, східний та північно-східний, 1-4 м/с.

У центральних областях – хмарна погода з проясненнями. У регіоні можливий невеликий дощ. Уночі стовпчики термометрів покажуть +3...+8 градусів, удень – від +14 до +20. Вітер північний, західний, південно-західний, південний і південно-східний, 2-6 м/с.

Другие новости