ПоддержатьУкраїнська

ВР скасувала печатки для підприємців в документах

StopCor
StopCor

StopCor

ВР скасувала печатки для підприємців в документах

Відтепер на документах, які підприємець подає в держорган, не обов'язково повинні бути проставлені ​​печатки. І без неї документ вважається легітимним, а якщо відомство відмовляється приймати, йому загрожує штраф.

ВР скасувала печатки для підприємців в документах

Новину повідомляє "Преса України".

Верховна Рада підтримала законопроект, який скасовує обов'язкову наявність печатки суб'єктів господарювання на офіційних документах. "За" документ проголосували 226 народних депутатів.

Прийнятий закон зберігає право використовувати печатку. Але її наявність або відсутність не буде створювати для підприємця юридичних наслідків, підкреслив глава комітету промислової політики Віктор Галасюк.

"Ми виключаємо вимогу щодо обов'язкового використання печаток. Виключаємо можливість визнання документу недійсним через відсутність печатки. І застосовуємо адміністративну відповідальність, якщо державний орган чи орган місцевого самоврядування вимагає від підприємця наявності печатки на офіційному документі", – сказав нардеп під час виступу в парламенті.

Нагадаємо, Державна фіскальна служба України проведе перевірку всіх фізичних осіб підприємців, які закрилися в кінці грудня 2016 року, після того, як були внесені зміни в закон про сплату єдиного податку.

Другие новости