ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині терориста з РФ засудили до 11 років позбавлення волі

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині терориста з РФ засудили до 11 років позбавлення волі

У Донецькій області громадянину РФ винесено вирок, за яким йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі на 11 років. Екс-правоохоронця засуджено за ведення агресивної війни.

Про це повідомляє Управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ ГПУ.

Торезький міський суд виніс громадянину РФ вирок, за яким йому призначено 11 років позбавлення волі. Уродженця Москви, який є екс-співробітником правоохоронних органів РФ, визнали винним у веденні агресивної війни проти України. Чоловік перебував у складі терористичної організації "ДНР", коли вчиняв протиправні дії, тим самим допомагаючи Російській Федерації.

Правоохоронні органи надали докази, що громадянин РФ у період з січня 2015 року по вересень 2016 року брав участь у терористичній організації "ДНР". Під час судового засідання доведено, що чоловік, перебуваючи на службі одного з незаконних збройних підрозділів, воював з підрозділами сил АТО.

За інформацією правоохоронних органів відомо, що військовослужбовці ЗСУ затримали його 08.09.2016 поблизу міста Торецьк Донецької області. Тоді ж було припинено його протиправну діяльність. Під час обшуку було виявлено та вилучено боєприпаси. Досудове слідство та підтримання обвинувачення у зазначеному кримінальному провадженні здійснювалися Головною військовою прокуратурою Генеральної прокуратури України.

Другие новости