ПоддержатьУкраїнська

На хабарі затримали суддю Вищого господарського суду

StopCor
StopCor

StopCor

На хабарі затримали суддю Вищого господарського суду

Суддю Вищого господарського суду Віктора Швеця затримали на місці злочину за одержання неправомірної вигоди. Про це повідомив керівник апарату глави СБУ Олександр Ткачук.

"Дійсно, є кримінальне провадження за ст. 368 - одержання неправомірної вигоди, тобто фактично хабар - щодо цього судді", - сказав Ткачук.

Він повідомив, що суддя був затриманий в ніч на п'ятницю під час отримання хабара.

При цьому Ткачук не уточнив конкретну суму хабара, яка була отримана суддею, пояснивши, що документувалось кілька епізодів.

"Служба працювала разом з військовою прокуратурою, ми провели цю операцію. Під час обшуку у цього чиновника знайшли дуже велику суму грошей у валюті, в тому числі паспорт громадянина іншої держави на його ім'я", - розповів керівник апарату глави СБУ.

За його словами, затриманому судді обиратиметься запобіжний захід найближчим часом за стандартною процедурою.

"Він на гарячому був затриманий під час отримання хабара, і це все задокументовано офіційно в межах кримінального провадження", - додав він.

Як повідомлялося, раніше судді Вищого спеціалізованого суду з розгляду цивільних і кримінальних справ Валерій Швець та Володимир Колесніченко відмовилися проходити перевірку згідно із законом про люстрацію.

Другие новости