ПоддержатьУкраїнська

Реєстр електронних декларацій досі не працює

StopCor
StopCor

StopCor

Реєстр електронних декларацій досі не працює

Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, станом на ранок середи не працює. У Національному агентстві з питань запобігання корупції запланували завершити роботи, необхідні для функціонування реєстру, до ранку 29 березня.

Реєстр електронних декларацій досі не працює

Про це повідомляється на сайті НАЗК.

"Реєстр не працює", – сказано у полі, за яким можна перейти на реєстр е-декларацій з сайту НАЗК.

Як і напередодні, вказано, що "проводяться технічні роботи".

При цьому у НАЗК повідомили, що планують відновити роботу реєстру до ранку середи, 29 березня.

"За результатами робочої наради 28 березня 2017 року за участі представників адміністратора інформаційно-телекомунікаційної системи "Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування" (далі - ІТС Реєстр) Державного підприємства "Українські спеціальні системи", Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національного агентства з питань запобігання корупції для забезпечення функціонування ІТС Реєстр було погоджено у найкоротший термін збільшити продуктивність системи збереження даних. Усі роботи планується завершити до ранку 29 березня 2017 року", – йдеться у повідомленні.

У НАЗК закликали "суб'єктів декларування, які ще не подали електронні декларації, з розумінням поставитись до ситуації, що склалася, та після відновлення роботи ІТС Реєстр виконати свій обов’язок".

Нагадаємо, посадовці скаржаться, що не можуть подати е-декларації через збої.

Другие новости