ПоддержатьУкраїнська

Помічник терориста Гіві спростував інформацію про свою загибель

StopCor
StopCor

StopCor

Помічник терориста Гіві спростував інформацію про свою загибель

Ігор Давлєєв, який більш відомий за позивним "Консул", спростував інформацію про свою загибель 31 січня. Командир розвідгрупи терористів спільно з бойовиками розіграв власну панахиду під час якої раптово "воскрес". Він попередив, що вже найближчим часом бійцям ЗСУ слід очікувати неприємностей.

Новину повідомляє "Преса України".

31 січня з'явилося повідомлення про загибель помічника терориста "Гіві" – Ігоря Давлєєва, який більш відомий як "Консул". Йшлося про його фізичне знищення бригадою 72-ї ОМБР.

Буквально наступного дня в Мережі з'явилося відео під назвою "Консул живий!". Майже 2,5 хвилинний ролик починається з прощальних слів бойовиків:

"У нас сьогодні горе: від нас пішов наш близький товариш, друг, командир, брат… Що я можу сказати про цю людину?.. Я думаю, він сам може сказати про себе – своїми поступками, діями. В якийсь час він сказав на телебаченні – ще в 14-му році: "Я вас, укропів, буду діставати з того світу!". Настав момент, коли можна піднятися з того світу і відповісти їм тим, чим вони напередодні відповіли тобі… Брате, ми з тобою, прощай!", – говорять товариші Давлєєва, який лежить на лаві із запаленою свічкою в руках.

Далі всі присутні на відеоролику починають дико сміятися і говорити, що "Консул" виглядає як живий. В цей момент тіло, над яким начебто проходить панахида, поволі піднімається з лави.

"Пацани, після таких слів і вмирати не хочеться. Я обіцяв з того світу – я своє слово стримав. Пацани, чекайте дуже великих приємностей або неприємностей… А вашому брехливому ICTV і всім вашим програмам: от так ви слухаєте, як нас убивають, а нас не убивають – вбивають дуже багато вас і вб'ють ще більше", - заявив "воскреслий" Давлєєв.

Нагадаємо, напередодні відомий український волонтер Роман Донік розповів про ситуацію в зоні АТО. Чоловік побоюється, що ігноруючи заклики української сторони припинити вогонь, російські НЗФ таким чином перевіряють, наскільки далеко їм дозволять зайти.

Другие новости