ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" зупинив на Черкащині акцію протесту водіїв вантажівок

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' зупинив на Черкащині акцію протесту водіїв вантажівок

Водії вантажівок перекрили ділянки дороги на трасі Умань-Одеса та Умань-Миколаїв через примус компаній-перевізників перевантажувати автівки.

Подробиці акції протесту з місця подій повідомив журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

"Водії вантажівок обурені тим фактом, що представники компаній-перевізників змушують їх брати вагу, яка перевищує технічні показники авто. Керманичі вимагали від правоохоронців та представників "Укртрансбезпеки" заганяти на контрольні ваги усіх перевізників і штрафувати порушників.

Оскільки на Черкащині зламались ваги, команда "Стоп корупції" оперативно відшукала прилад та вирушила на місце протесту. На місці також був виконувач обов'язків начальника Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Олександр Гринюк. Ми простояли на місці усю ніч та пропускали через процедуру зважування усі машини. Фактично наша оперативна реакція змогла зупинити протестні настрої серед водіїв ваговозів та уберегти представників органів місцевого самоврядування від агресії обурених керманичів", – повідомив подробиці з місця подій журналіст "СтопКору" Сергій Медяник.

Нагадаємо, раніше активісти "Стоп корупції" провели спільний рейд з представниками "Укртрансбезпеки", "Укравтодору" та поліції щодо перевірки перевищення вантажопідйомності вантажними автомобілями у Київській області. У ході першої перевірки активісти зважували вантажний та габаритний транспорт на 23 км траси "Київ-Чоп".

"Поліція спільно з представниками Укртрансбезпеки зупиняла вантажівки, пропонували водіям проїхати на контрольні ваги. Далі тим керманичам, які перевищували технічні характеристики щодо вантажопідйомності, виписували протоколи, за якими порушники мають сплатити штраф. Сума грошового стягнення коливається від 100 до 1500 гривень. Усе залежить від тоннажу, на який машина перевищила норми, та відстані, вказаної у маршрутному листі", – нагадали активісти "Стоп корупції".

Додамо, раніше "СтопКор" провів контрольне зважування ваговозів на піщаній точці на Київщині.

Вантажівки, які вивозили пісок із точки видобутку у селі Пухівка Броварського району, перевищували вантажопідйомність на десятки тонн.

Після цього активісти "Стоп корупції" домовились про спільні рейди щодо перевірки перевищення вантажопідйомності вантажними автомобілями у Києві та Київській області із виконувачем обов'язків начальника Київського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Олександром Гринюком.

''СтопКор'' зупинив на Черкащині акцію протесту водіїв вантажівок
''СтопКор'' зупинив на Черкащині акцію протесту водіїв вантажівок
''СтопКор'' зупинив на Черкащині акцію протесту водіїв вантажівок
''СтопКор'' зупинив на Черкащині акцію протесту водіїв вантажівок
''СтопКор'' зупинив на Черкащині акцію протесту водіїв вантажівок

Другие новости