ПоддержатьУкраїнська

Українські сапери розпочали розмінування Донецької фільтраційної станції

StopCor
StopCor

StopCor

Українські сапери розпочали розмінування Донецької фільтраційної станції

Голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що підрозділ саперів ЗСУ почав розмінування території Донецької фільтраційної станції.

Про це він написав на своїй сторінці в соцмережі.

"Підрозділ мінерів та вибухотехніків разом із представниками СЦКК, вийшов на огляд та розмінування території Донецької фільтрувальної станції. Після цього на станцію зайде ремонтна бригада КП "Вода Донбасу", щоб розпочати відновлювальні роботи", – йдеться в повідомленні.

Жебрівський розповів, що російська сторона в Спільному центрі контролю і координації таки надала письмові гарантії режиму тиші в районі Донецької фільтраційної станції.

"Хоча окупанти сьогодні зранку активно обстрілювали позиції наших військових навколо Авдіївки. Зокрема, промзону. Стріляли із танків та мінометів", – написав він.

Раніше повідомлялося, що російська сторона в СЦКК зволікає із наданням письмових гарантій режиму тиші не зважаючи на те що дана фільтраційна станція забезпечує також водою міста на окупованому Донбасі. Для проведення відновлювальних робіт на ДФС потрібно три дні.

Нагадуємо, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що в Авдіївці в міських резервуарах закінчується питна вода.

Другие новости