ПоддержатьУкраїнська

Червоний Хрест висловив готовність допомогти мешканцям Авдіївки водою

StopCor
StopCor

StopCor

Червоний Хрест висловив готовність допомогти мешканцям Авдіївки водою

Організація Червоний Хрест готова організувати транспортування води в Авдіївку для бідних і хворих, але у разі, якщо ситуація не покращиться.

Таку інформацію надав заступник гендиректора Національного комітету товариства Червоного Хреста Валерій Серговський.

"В Авдіївці гуманітарна ситуація складна, в основному, внаслідок того, що населення відчуває важкий психологічний стрес. З водою місцева адміністрація робить все можливе, щоб налагодити її подачу. Що стосується води, якщо ситуація не покращиться, Національний комітет готовий організувати для найбільш бідних і хворих перевезення води туди від наших донорів", – пояснив ситуацію Серговський.

Він зазначив, що керівники Донецької обласної організації Червоного Хреста змінили своє місце знаходження і тепер вони перебувають в Авдіївці. Серговський зазначив, що все, що потрібно для надання допомоги отримано організацією, а далі буде доставлено загонами Червоного Хреста Запорізької області та Харківської області.

Раніше повідомлялось про ситуацію, яка склалась станом на 1 березня 2017 року.

Нагадаємо, екс-начальника штабу "Міністерства оборони" терористів так званої "ДНР" звертався до мешканців Донецька із закликом готуватись до найгіршого, а також починати бурити свердловини. Така пропозиція пов'язана із подіями на Донецькій фільтрувальній станції та можливістю відімкнення Донецька від чистої води. Але найманці зі сторони РФ готуються до обстрілу фільтрувальної станції.

Другие новости