ПоддержатьУкраїнська

У НАБУ викрили брехню лікарів "Феофанії", які поставили Насірову неправильний діагноз

StopCor
StopCor

StopCor

У НАБУ викрили брехню лікарів 'Феофанії', які поставили Насірову неправильний діагноз

Лікарі "Феофанії" поставили неправильний діагноз відстороненому главі ДФС Роману Насірову, гіперболізувавши стан, в якому він перебував. До такого висновку прийшла спеціально створена для перевірки цього факту комісія Міністерства охорони здоров'я.

У НАБУ викрили брехню лікарів ''Феофанії'', які поставили Насірову неправильний діагноз

Новину повідомляє прес-служба НАБУ, передає "Преса України".

"Зокрема, у висновках зазначається, що лікарі "Феофанії" систематично та необґрунтовано перебільшували тяжкість стану здоров'я голови ДФС. Об'єктивних підстав для встановлення зазначеного раніше діагнозу, на переконання комісії МОЗ, у лікарів "Феофанії" не було. Члени Комісії викрили також порушення при виписці пацієнта з цього лікувального закладу", – сказано у повідомленні.

Нагадаємо, представники НАБУ 2 березня затримали Насірова на території "Феофанії" за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.364 Кримінального кодексу України ("Зловживання владою та службовим становищем").

Медичний персонал лікарні намагався обмежити доступ детективів НАБУ до палати, в якій перебував голова ДФС, посилаючись на важкий стан його здоров'я.

Після вирішення питання про доступ до палати, в якій перебував голова ДФС, детективи НАБУ повідомили йому про підозру. Однак підозрюваного не було переведено до установи тимчасового тримання у зв'язку з інформацією про нібито різке погіршення стану його здоров'я.

Проте обстеження в іншому спеціалізованому медичному закладі діагноз лікарів із КЛ "Феофанія" не підтвердили.

Задля отримання об'єктивної оцінки стану здоров'я підозрюваного НАБУ 6 березня звернулось до Міністерства охорони здоров'я з проханням провести клініко-експертну оцінку якості надання медичної допомоги та медичного обслуговування в КЛ "Феофанія".

Другие новости