ПідтриматиРусский

У Києві відбувся чемпіонат міста з боксу: вихованці стопкорівця Цибенка вибороли перші місця

У Києві пройшов турнір із боксу, присвячений першому президенту Київської федерації боксу Леоніду Палатному, батьку депутата та почесного президента КМО ФБУ Артура Палатного

Соф’я Донцова

Редактор стрічки новин

чемпіонат Києва з боксу

21 жовтня в Києві відбувся фінал чемпіонату міста з боксу серед чоловіків і жінок, де перші місця вибороли вихованці чемпіона світу за версією WBC у віковій категорії до 23 років і представника ВГО "Стоп корупції" Юрія Цибенка.

Редакція "СтопКору" поспілкувалася з паном Юрієм, дізналася, як пройшов турнір та які перемоги здобули його вихованці.

Депутат і почесний президент КМО ФБУ Артур Палатний, президент федерації боксу Києва Олександр Негода та легенда світового боксу Володимир Кличко

За слова стопкорівця, турнір було присвячено першому президенту Київської федерації боксу Леоніду Палатному, який є батьком депутата та почесного президента КМО ФБУ Артура Палатного.

Легенда світового боксу Володимир Кличко на фіналі чемпіонату Києва з боксу
Перший президент Київської федерації боксу Леонід Палатний і легенда світового боксу Володимир Кличко

Захід відвідало багато спонсорів, серед гостей був і Володимир Кличко – молодший брат міського голови Києва, олімпійський чемпіон із боксу в надважкій ваговій категорії та легенда світового боксу.

Боксер Павло Юськів, який посів 1 місце у фіналі чемпіонату Києва з боксу

Радісною новиною для представника ВГО "Стоп корупції" Юрія Цибенка стало те, що його вихованець Павло Юськів посів перше місце. Таким чином він потрапив до збірної Києва і буде готуватися до чемпіонату України, який відбудеться у Львові вже 19 листопада.

Боксер Олексій Швидко, який зайняв 1 місце в 2 групі у фіналі чемпіонату Києва з боксу

Варто зазначити, що на фінальному чемпіонаті Києва виступали ще два боксери, яких тренував Цибенко: Роман Бовкуненко (посів 2 місце) та Олексій Швидко (посів 1 місце, але у другій групі).

Спортсмени кажуть, що захід було організовано на вищому рівні: усе пройшло за регламентом та з чітко дотриманим таймінгом.

фінал чемпіонату Києва з боксу

Варто зауважити, що фінал чемпіонату проходив на базі Київського національного університету будівництва і архітектури, що разом із Федерацією боксу Києва розпочав співпрацю улітку 2023 року.

За словами президента Київської федерації боксу Олександра Негоди та ректора Київського національного університету будівництва та архітектури Петра Кулікова, таке партнерство є своєрідним зразком того, як академічний та спортивний світ можуть об'єднатися для досягнення спільної мети.

Нагадаємо, що чинний заступник голови МОН України Михайло Вінницький прийшов у відомство в 2015 році – спершу як радник міністра. Того ж року родина Вінницьких зуміла придбати дві квартири на столичному Подолі. І, ймовірно, джерелом таких статків є не державна зарплата – журналісти виявили у замміністра досить великий бізнес, компаньйонами в якому є люди з орбіти Грановського і Пилипишина.

Ще більше гарячих та ексклюзивних новин – у нашому телеграм-каналі та Facebook!